Hlavní trendy v e-commerce

Co je Rusko připraveno nabídnout světu v oblasti e-commerce.

Na fóru „Vyrobeno v Rusku“ diskutovali domácí i mezinárodní odborníci o potenciálu země na globálním trhu e-commerce.

Stále větší obrat zboží se soutřeďuje na online trhu, což malým a středním podnikům otevírá cestu k exportu. I když se sféra e-commerce může spotřebitelům zdát jednoduchá, je pro společnosti a mezinárodní obchod spojena s některými skutečně vážnými regulačními omezeními.

Tématu internetového obchodu je věnována sekce „Co je Rusko připraveno nabídnout světu v oblasti e-commerce?“.

Hlavní témata sekce:

• Jak, co a kde prodávali ruští maloobchodní podnikatelé v roce 2021 v zahraničí a jak se stát jedním z nich?
 • Kdy budou moci prodejci na ruských elektronických obchodních platformách exportovat?
 • Jaké služby pro zahájení podnikání na globálních online trzích, jsou největší ruské společnosti v oblasti bankovnictví, IT a logistiky připraveny nabídnout svým klientům?
 • Co očekávají zahraniční odběratelé od ruských dodavatelů na zahraničních trzích a jak si získat jejich důvěru?
 • Co jsou nacionální online obchody REC (Ruského exportního centra) a jak rychle vstoupit na domácí online trhy cizích zemí?

Federální a regionální úřady komplexně prezentují potenciál Ruska na globálním trhu elektronického obchodu, od zboží a prodejců až po obchodní platformy. Tato událost přilákala významné zahraniční platformy elektronického obchodu, které mají zájem přilákat ruské dodavatele. Účastníci akcí diskutovali o tom, jak regulační aspekty a regulační kritéria ovlivňují export.

Fórum «Vyrobeno v Rusku» je unikátní mezinárodní platforma pro diskusi aktuálních otázkek, spojených s exportní aktivitou a pro vytváření praktických řešení pro zvýšení nabídky ruského zboží a služeb v zahraničí.

Podle materiálů Ruského Exportního Centra: https://www.exportcenter.ru/press_center/all-news/temy-foruma-sdelano-v-rossii-glavnye-trendy-internet-torgovli-i-chto-rossiya-gotova-predlozhit-miru

Odkaz na video: https://youtu.be/opwYLuEL6es