HlavníKomoraNovinkySlužbyAkceKontakty
Aktuality
dne 17. prosince 2018 se konalo tradiční Společenské setkání členů, partnerů a hostů Rusko-české smíšené obchodní komory
27 Prosinec 2018

V prostorách Občanské plovárny dne 17. prosince 2018  se konalo tradiční Společenské setkání členů, partnerů a hostů Rusko-české smíšené obchodní komory, které proběhlo  pod záštitou Obchodního zastoupení Ruské federace v České republice.

Na tradičním slavnostním setkání partnerů a členů komory byli přítomni: mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Běloruské republiky v České republice Valery Kurdyukov, obchodní zástupce Ruské federace v České republice  Sergej Stupar, zastupitel obchodní, zástupci ambasád Ruské
federace a Kazachstánu, představitelé vládních institucí, ministerstev a vládních úřadů, obchodních komor České republiky, zástupci z oblasti byznysu Ruska, Česka a Slovenska.
Večer se konal za podpory řady významných partnerů. Generálním partnerem večera je akciová společnost EXPOBANK CZ.

Hlavním partnerem je: společnost Toyota. Partneři akce jsou: Společnost Agharta Solution – dovoz pracovní síly se zahraničí, Akciová společnost Investiční fond IFIS, AK VANČURA AND VANČUROVÁ, ADVOKÁTI,   Společnost NEW CRYSTAL TECHNOLOGY,   Klenotník pan ALEXANDR BELOV, Speciální partneři jsou:   společnost Royal Parfum Egoist, DOLCZE, NATUZZI, AQUA ANGELS,  společnost Dallmayr, E.Mi,  BON BALLONS, vinařství Templářské sklepy Čejkovice, Smart Buying Wine s.r.o.,  vinařství Konečný, harfistka Doubravka Čermáková,  společnosti, které věnovali hodnotné ceny do tomboly: Hotely Paříž, Tyn Yard Residence, Prezident, VIENNA HOUSE DVORAK, společnost Delor,  PRECIOSA, LÁZNĚ PRAMEN, Tapas bar LaCava Valenciana, klenotnictví OLGA RIBLER, akademická sochařka VALERIA KOŠKINA a  výtvarnice Elena Briskina, mediální  partnery: vydavatelství Pražský telegraf, spol. Essential Communication, časopis Statuss.

Rusko-Česká smíšená obchodní komora vyjadřuje poděkování všem partnerům za podporu akce.

zpátky
Na Zátorce 350/5, 160 00, Praha 6, Tel.: + 420 222 500 995, E-mail: © 2012 | Všechna práva vyhrazena